Z obłoków na ziemię - spektakl

Wydarzenie od: 2019-04-05Wydarzenie do: 2019-04-05

Z OBŁOKÓW NA ZIEMIĘ – to rodzaj poetycko-muzycznego spektaklu teatralnego opracowanego i wyreżyserowanego przez legendarnego aktora Jana Nowickiego z oryginalną muzyką Cezarego Chmiela i Marka Stryszowskiego oraz poezją ks. Jana Twardowskiego, Bolesława Leśmiana i Jana Nowickiego.

Wykonawcami spektaklu są: Jan Nowicki oraz muzycy Marek Stryszowski – saksofony, flet prosty, śpiew; Cezary Chmiel – syntezatory; Krzysztof Bodzoń – kontrabas elektryczny zamiennie z Tomaszem Kudykiem - trąbka.

Tematem tego spektaklu jest rozmowa z Panem Bogiem o przemijaniu, prawdzie, miłości, miłosierdziu i wierze, w kontekście postaci ks. Jana Twardowskiego i jego postrzegania współczesnego świata.

2019 Copyright © 2012-2019 Miejski Ośrodek Kultury