• Slider 153

    XV Radlińskie Oblicza Bluesa  - 17.11.2017 g.17.00 bilet 30zł

  • Slider 154

    Widowisko bajkowe Jacek Mróz i obrońcy dziecięcych snów.

  • Slider 155

    IV Jarmark Pszczeli w Radlinie - 25.11.2018 godz.15.00-18.00

  • Slider 28

    Kliknij i polub nas.

    • Slider 16
    • Slider 17

Zajęcia stałe

 


MOK Radlin :

Poniedziałek
13.00-20.00        Nauka gry na pianinie – instruktor Izabela Bugla-Słomian
15.30-16.00        Gr Art Mały PRZYTUP  VI – instruktor Maria Rzechanek
16.00-17.00        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. V– instruktor Maria Rzechanek
17.00-18.00        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. IV– instruktor Maria Rzechanek
19.40            ZUMBA fitness - Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY
16.30-17.30         Grupa Artystyczna "PRZYTUP"  3 – Sabina Borkowska
17.30-18.30        Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2 – Sabina Borkowska
19.00-20.00         Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU --gr. I– Grzegorz Święty
20.00-21.30        Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU - gr. II– Grzegorz Święty
19.00-21.45        Próba - Zespół Muzyczny TATA SŁAWEK

Wtorek
godz.    14.00-16.00        Związek Emerytów Nauczycieli  II wtorek w miesiącu 
15.30- 18.15        Zajęcia wokalne - Sylwia Lubszczyk
18.15-19.30        Zespół wokalny RETRO – instruktor Sylwia Lubszczyk 
16.30-18.00        Grupa Artystyczna "PRZYTUP"  3  – Sabina Borkowska                                                                             
19.30-21.30        Grupa Artystyczna "PRZYTUP" A -DOROŚLI – Sabina Borkowska 
17.00-18.30         Młodzieżowa Grupa Twórcza "PASJA" – Jadwiga Pietrek
17.00-19.00        Chór Męski „Echo”
17.00-20.00        Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza
        III wtorek lub niedziela miesiąca  
17.00-20.00        Stowarzyszenie Radlińska PRZYSTAŃ (I wtorek miesiąca)


Środa
14.00-16.00        Związek Emerytów i Inwalidów
16.00-18.00        Stowarzyszenie Pszczelarzy „Stara Barć” (II środa w miesiącu)
15.30-16.00        Gr Art Mały PRZYTUP  VI – instruktor Maria Rzechanek
16.00-17.00        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. V– instruktor Maria Rzechanek
17.00-18.00        Gr Art Mały PRZYTUP  gr. IV– instruktor Maria Rzechanek
16.00-16.45        Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. I (5-7 lat) – Małgorzata Magnowska-Sadło
17.00-18.00        Dziecięca Grupa Plastyczna „Mała Pasja” gr. II (8-10 lat)  – Małgorzata Magnowska-Sadło
16.00-19.00        KURS JĘZYKA CZESKIEGO – CzechLingo- Karolina Kołodziej

Czwartek
16.30-19.00        Grupa Twórcza „Pasja” – dorośli – Jadwiga Pietrek
19.00            Grupa Tańca Towarzyskiego DEJA VU – Grzegorz Święty
18.30            Kurs – Taniec liniowy

Piątek
09.00-14.00        Orkiestra Dęta MARCEL – Franciszek Magiera
16.00-20.00        Modelarnia lotnicza  – Ryszard Zielonka 
15.30- 19.00        Zajęcia wokalne - Sylwia Lubszczyk                                                                       
17.00-19.00        Chór Męski „Echo”
19.15-21.30        Chór Mieszany im. J Słowackiego
18.00            Radlińskie Studio Teatralne
16.30-18.00         Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 2  – S. Borkowska                                                                                        
18.00-20.00         Grupa Artystyczna "PRZYTUP" 1  – S. Borkowska

Sobota
08.00             Radlińskie Studio Teatralne –Ilona Bazan
14.00            Chór KAMERALNY- Tymoteusz Kubic


ŚWIETLICA MOK GŁOŻYNY
poniedziałki    godz.16.00-19.30                   Grupa Grafiki dla dorosłych i młodzieży– Wiesława Sobczak-Skaba
wtorki         godz.    16.30        Grupa Plastyczna PLAMKI – Wiesława Sobczak-Skaba

 

SZKOŁA TAŃCA I ANIMACJI „TAŃCZYMY”
Poniedziałki :    godz.19.40         ZUMBA FITNES
środy:        godz.18.00        Kurs Tańca Towarzyskiego, Użytkowego

 

BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia W RADLINIE  ul. Orkana 23    
MAŻORETKI
wtorki        godz.16.00-17.00        MINI KADETKI (5-7 lat)
        godz.17.00-18.00        KADETKI (8-10 lat)
        godz.18.00-19.30        JUNIORKI (11-14 lat)
        godz.19.30-21.00        SENIORKI (15 +)

czwartek    godz.17.30-19.30        JUNIORKI (11-14 lat)
        godz.19.30-21.00        sola/duo/mini (wyznaczone osoby)

piątek        godz.16.00-17.00        MINI KADETKI (5-7 lat)
godz.17.00-19.00        KADETKI (8-10 lat)
godz.19.00-20.00        SENIORKI (15+)

KLUB FOTOGRAFICZNY FOTOBALANS
wtorki        godz.18.30-21.30

 

  • Przypomnienie

    Informujemy, że wszystkie pozostawione prace, elementy dekoracji lub rzeczy osobiste będą przechowywane do 1 tygodnia.

  • W obiektywie
  • *W każdym momencie można zrezygnować z subskrypcji.

  • Imprezy w regionie
    • Slider 4
    • Slider 3
    • Slider 5
    • Slider 49
  • Współpracują z MOK
    • Slider 8
    • Slider 105
    • Slider 6
    • Slider 53
    • Slider 54
    • Slider 75
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo
2018 Copyright © 2012-2018 Miejski Ośrodek Kultury