Grzegorz Karnas feat. Elchin Shirinov

Koncert godzina - 17.00. Cena biletu /przedsprzedaż/ 15zł.

Formacja Karnasa przekracza granice eklektyzmu. Przypadek sztuki naśladującej życie...

London Jazz Festival

Polski wokalista zalicza się do tego, co najlepsze w dziedzinie jazzu wokalnego w Europie.

Jazzman
Vincent Bessieres
Francja

Dawno nie było w wokalistyce jazzowej takiej wyobraźni.

Jean-Claude Vantroyen
Le Soir
Belgia

Formacje Grzegorza Karnasa czerpią przede wszystkim z tradycji kolektywnej improwizacji jazzowej na bazie własnych, prostych tematów muzycznych jak i kompozycji, które w pewnym kontekście można uznać za standardy. Lider formacji - Grzegorz Karnas, to wokalista o głębokiej muzykalności i wyjątkowym talencie improwizatorskim - laureat wielu nagród, autor dwóch z czterech wyprodukowanych przez siebie płyt.

Aktualna oferta koncertowa jest podsumowaniem i odzwierciedleniem wieloletniej działalności koncertowej zespołu. Do projektu realizowanego w ramach zimowej trasy, zaproszony został młody, pełen wigoru azerski pianista – Elchin Shirinov, który swoją grą potrafi wypełnić energią cały zespół. Pełna temperamentu gra Elchina przykuwa uwagę słuchacza dzięki charakterystycznej dla Kaukazu rytmice oraz melodyce zakorzenionej w kulturze Islamu, w której się wychował.

Koncert formacji Grzegorza Karnasa to wyjątkowa odsłona żywej muzyki czerpiącej z jazzu w wykonaniu wokalnym!

Skład zespołu:
Grzegorz Karnas – śpiew