Plener malarsko-fotograficzny XIII edycja

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza na  plener malarsko-fotograficzny „ŚCIEŻKI, OGRODY, PEJZAŻE ŚLĄSKIE 2015”, którego celem jest zapoznanie się z dawnymi i współczesnymi założeniami ogrodowymi. Program pleneru przewiduje wyjazd do Rud Raciborskich /Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy/ oraz do Ogrodów Pokazowych „Kapias” w Goczałkowicach.

Warunki uczestnictwa:
- plener odbędzie się w dniach 22, 23 sierpnia 2014
- organizator zapewnia do dyspozycji uczestników materiały /podobrazia malarskie, farby, wywołanie fotografii/ na kwotę 100 zł.
- organizator zapewnia posiłki w dniach pleneru.
- organizator zapewnia dokumentację fotograficzną działań twórczych oraz organizację wystawy.
- uczestnicy otrzymają folder dokumentujący działania plastyczne i powstałe prace.
- warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty uczestnika (tutaj) oraz przesłanie jej /w terminie do 7 sierpnia br/ na adres organizatora oraz opłata akredytacji /50zł/ dokonanej na konto:
Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju nr rachunku 27 8470 0001 2001 0042 2697 0001