31.08.2019 od g.13.00

Kabaret Młodych Panów - 27.09.2019 g.17.30 oraz 20.30 bilet 60 i 70 zł

Otwarcie wystawy malarstwa Anety Weroniki Gajos

Aneta Weronika Gajos

Z wykształcenia metodyk języka angielskiego oraz oligofrenopedagog. Z zamiłowania malarka. Mieszkanka Rybnika pochodząca z Radlina i od wielu lat związana z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radlinie. Od 2002 roku jest członkiem Grupy Twórców Nieprofesjonalnych „Pasja” działającej w tymże ośrodku.

Poszukując możliwości artystycznego wyrażenia samej siebie, poznawała liczne dziedziny sztuki od ceramiki poprzez enkaustykę, projektowanie biżuterii do malarstwa. I właśnie w malarstwie znalazła swoje największe pasje - akwarele oraz malowanie na jedwabiu. Lekkość, elegancja i nieprzewidywalność jakie towarzyszą tym technikom urzekły ją najbardziej. W swoich pracach  skupia się przede wszystkim na motywach botanicznych, a inspiracje do malowania zawsze zbiera podczas bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Jej prace można było oglądać na wielu wystawach grupowych oraz w galeriach, jak  również na wystawie indywidualnej. Była laureatką kilku konkursów plastycznych.  W wolnych chwilach prowadzi warsztaty rękodzieła artystycznego i enkaustyki.

• Wkrótce

• Pogoda w Radlinie